Obchodný zástupca - Bratislavský a Trnavský kraj - Bratislava, Trnava, Nitra, Senica, Pezinok, Malacky, Sereď

THYMOS, spol. s r.o.

Bratislavský a Trnavský kraj, Malacky, Pezinok, Senica, Trnava, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o pridelených zákazníkov
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- marketingové aktivity
- pravidelné návštevy maloobchodných a veľkoobchodných predajní za účelom sprostredkovania predaja výrobkov našej spoločnosti
- príslušné administratívne práce, reporting

- práca v stabilnej a dynamickej spoločnosti
- odborný rast, zaškolenie, práca s výrobkami renomovanej značky
- služobný automobil, mobilný telefón, tablet
- flexibilná prémiová zložka ohodnotenia

Zvýhodnení budú uchádzači o zamestnanie s bydliskom v mestách NITRA, TRNAVA, SENICA, PEZINOK, MALACKY a SEREĎ.

Žiadosti a štruktúrovaný životopis zasielajte na adresu info@thymos.sk.

Pri všetkých dokumentoch zasielaných našej spoločnosti, uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.

Z dôvodu množstva prijatých žiadostí budeme kontaktovať LEN vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Vyžadujeme samostatnosť, flexibilitu, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, znalosť regiónu, orientáciu na výsledky a odolnosť voči stresu.

Spoločnosť THYMOS je popredným slovenským výrobcom a predajcom korenín, koreninových zmesí a prísad.
Naše značky THYMOS, KUCHAREK, ZDRAVITA a VISHU sú etablované na celom slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Popradská 518
059 52 Veľká Lomnica
ID: 2771580   Dátum zverejnenia: 18.10.2016