Junior účtovník

3070, a.s.

Miesto práce
Sliačska 1/D, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vystavovanie faktúr na základe pokynov projektových manažérov spoločnosti a spolupráca s nimi
- Účtovanie pokladničných dokladov a vyúčtovaní kreditných kariet
- Účtovanie cestovných príkazov
- Príprava podkladov na spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok
- Príprava týždenných reportov
- Zodpovednosť za určenú časť podvojného účtovníctva
- Spracovanie bankových výpisov
- Evidencia dokladov sesterskej spoločnosti
- Sledovanie a odsúhlasovanie saldo konta
- Úzka spolupráca s hlavným účtovníkom
- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore účtovníctvo, financie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax na podobnej pozícii výhodou
- ochota a schopnosť pracovať v dynamickom prostredí
- zameranie na detail
- znalosť účtovných a daňových zákonov výhodou
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Sme dynamická spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou, projektovým manažmentom, prepravou a inštaláciou custom-made prezentačných riešení, ako sú prezentačné stojany do predajní, na mieru robené interiéry obchodov a shop in shopov. Takmer všetko na vývoz. Našimi hlavnými zákaznikmi sú spoločnosti ako ELECTROLUX GROUP EUROPE, SAMSUNG GERMANY, HUAWEI v minulosti sme pracovali aj pre značky ako SONY, LG, TOSHIBA a pod. Ukážku našich produktov nájdete na našom webe www.thirtyseventy.com
Hľadáme motivovaného, angažovaného človeka, ktorý má rád výzvy v rýchlo sa meniacom prostredí, vie motivovať team v náročnom prostredí. Správny kolega/gyňa je pre nás ten/tá, ktorý je angažovaný, flexibilný, rýchlo mysliaci so schopnosťou rýchleho reakčného času v neustále meniacom sa prostredí.
Ponúkame skúsenosť, ktorú inde nezažijete, kreatívne prostredie, voľnejšiu tvorivú atmosféru (nepotrpíme si na dresscode), možnost participovať na zaujímavých megaprojektoch, ale aj menších rýchlo sa meniacich zadaniach pre top klientov, zo sféry consumer electronic, telekom industry a iných, obrovskú diverzitu, absenciu nudy, či stereotypu.
Ak Vás vyššie uvedené skôr zaujalo ako vystrašilo, prosím, pošlite nám Vaše CV.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2700567  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou