Provozní a účetní

THERMOTECHNIKA BOHEMIA, spol. s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše společnost THERMOTECHNIKA CROWN COOLs. r.o. působí na trhu jako dodavatel gastronomického zařízení od roku

Pro tuto pozici hledáme vhodného kandidáta/ku

Požadujeme:
• SŠ v ekonomickém oboru
• Praxe v oboru na podobné pozici alespoň 5let
• PC – na pokročilé úrovni, znalost programu ABRA výhodou
• Maďarský jazyk na komunikativní úrovni
• ŘP sk.B s praxí
• Samostatnou, pracovitou, spolehlivou, organizačně schopnou osobu

Nabízíme:
• nástup možný dle dohody
• finanční ohodnocení 800 Euro

Náplň práce:
Organizace chodu společnosti při prodeji gastronomického zařízení ( 1 - 2 zaměstnanci), fakturace, účetnictví, mzdy.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zasílejte CV nejpozději do 15.8.2014.
Kontaktní osoba – Dezider Imre nebo Adrienn Polus

THERMOTECHNIKA CROWN COOL s r.o.
Dvory nad Žitavou 2159
941 31 Dvory nad Žitavou
www.tcslovakia.com

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 1804826  Dátum zverejnenia: 17.7.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.