Účtovník/účtovníčka - pridajte sa k nášmu tímu a pomôžte nám rásť

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Gabčíkovská cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti

- účtovanie rôznych typov účtovných dokladov v zmysle platného účtovného a daňového zákona

- vystavovanie faktúr a dobropisov

- príprava daňových priznaní, priznaní k DPH, kontrolných a súhrnných výkazov, uzávierok a štatistík

- evidencia a účtovanie majetku

- zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek

- komunikácia s daňovým úradom, audítormi a ostatnými inštitúciami

- vedenie skladového hospodárstva, účtovanie skladových zásob

- dohľad nad skladovými zásobami

- zodpovednosť za vykonávanie pravidelných inventúr (fyzické aj dokladové)

- iné administratívne úlohy

- práca v krásnom a modernom prostredí

- zamestnanecká strava

- vstupenky a zamestnanecké zľavy na služby Thermalparku

- parkovanie zadarmo

- príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)

- životné poistenie

- letné a vianočné bonusy

- firemné akcie

- kurzy a školenia

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vedením podvojného účtovníctva a skladového hospodárstva je podmienkou

- znalosť účtovných a daňových zákonov

- spoľahlivosť

- samostatnosť

- zodpovedný prístup

- dochvíľnosť a presnosť

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788753  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac