Vrchný čašník/čašníčka pre THERMALPARK, Hotel Thermalpark*** Dunajská Streda

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Gabčíkovská cesta 237/38, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ihenď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte aspoň 3 ročné skúsenosti s prácou čašníka? Rád komunikujete s hosťami a zabezpečujete ich spokojnosť? Ste tímový hráč, máte kreatívne nápady, zvládate riadenie a koordináciu zamestnancov a kontrolu činností v baroch a reštauráciach? Ovládate slovenský aj maďarský jazyk na komunikatívnej úrovni?
Tak hľadáme práve Vás! Staňte sa členom mladého, dynamického tímu v stabilnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti.

dlhodobé zamestnanie, práca v priateľskom kolektíve
korektný prístup k odmeňovaniu zamestnancov (platené nadčasy, mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok a za nočnú prácu)
stravovanie a uniformy zdarma
rozsiahly sociálny program (bezplatný vstup do Thermalparku, zamestnanecké zľavy služieb, výlety a iné programy pre zamestnancov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, čašník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

ovládnaie práce s registračnou pokladňou
profesionálny a zodpovedný prístup
komunikatívnosť
orientácia na zákazníka
príjemné vystupovanie
zmysel pre poriadok
samostatnosť
flexibilita
odolnosť voči stresu

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3113011  Dátum zverejnenia: 26.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou