Pracovnik obsluhy technologickych zariadeni aquaparku

meander invest s.r.o.

Miesto práce
Oravice 109, Tvrdošín, okres Tvrdošín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha technologických zariadení aquaparku, údržba elektrotechnických zariadení, opravy, montáž a údržba podľa dokumentácie, práca s PC v prostredí Windows, ...

Spoločnosť bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Platné oprávnenie pre samostatnú prácu na elektrických zariadeniach.
Schopnosť vykonávať opravy, montáž a údržbu elektrických zariadení podla elektrotechnickej dokumentácie.

Thermal & Ski resort Oravice je komplexným strediskom cestovného ruchu poskytujúcim zábavné, športové, relaxačné, liečebné, gastronomické a ubytovacie služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1836167  Dátum zverejnenia: 15.8.2014