Logo The Unit, s. r. o.

Barista/Baristka (víkendová práca)

The Unit, s. r. o.

Miesto práce
Patrónka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6 eur je čistá mzda + % z obradu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sme kaviareň s výberovou kávou (specialty coffee)
  • Hľadáme nových kolegov, ktorí majú nadšenie pre kávu a orientujú sa vo svete výberovej kávy.
  • Budete pracovať na najlepšom strojovom vybavení a
  • Máme dve prevádzky: Koliba a Železná studnička - Partizanska Lúka
  • Fungujeme v profesionálnom gastro prívese so stabilným umiestnením (nehýbeme sa, nemokneme, nemrzneme)
  • Sme otvorení len cez víkendy a niektoré sviatky
  • Vyžadujeme predchádzajúce skúsenosti s prípravou kávových nápojov. Drobnosti Vás radi doučíme, ale potrebujeme, aby ste od prvého dňa fungovali v prevádzke.
  • Musíte mať 100%-ný prozákaznícky servis. Radšej dáme kávu zadarmo, ako by mal byť zákazník nespokojný. Berieme kávu viac než vážne :)

  • Práca iba cez víkendy a sviatky – umožňujeme flexibilitu vo voľnom čase, aj prácu na jeden deň do týždňa alebo nie každý víkend
  • Podpora kreativity a inovácií v príprave kávy a iných nealko nápojov (napr. koktejlov)
  • Príjemné a neformálne pracovné prostredie, kde je zábava integrálnou súčasťou práce
  • Budete v prírode
  • Fanatikom do baristiky ponúkame prácu na tomto vybavení: La Marzocco , Fracino Contempo CON2E, Mahlkonig E80S GbW, Ditting 807 lab sweet, EK 43 OMNIA, Fetco, automatický tamper,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Komunikatívnosť, poctivosť a dochvíľnosť.

Sme kaviareň s výberovou kávou. Tvoríme komunitu, robíme radosť. Sme na bratislavskej Kolibe pri bobovej dráhe a na Železnej studničke.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Botev
E-mail: poslať životopis
ID: 4817411  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.