Lektor anglického/nemeckého/španielskeho/ruského jazyka

The Flow s.r.o.

Miesto práce
Hroncova 1, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení na metódu:
Výučba jazyka v dopoludňajších a popoludňajších hodinách podľa inštrukcií manažmentu.
Výučba individuálnych aj skupinových kurzov.
Udržiavanie poriadku na prevádzke.
Participácia na firemných školeniach.
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je podmienkou, je však vítaná.

Poskytujeme úplné zaškolenie do metódy.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á zapadne do nášho mladého a veselého kolektívu. Ponúkame možnosť sebarealizácie a profesného rastu, školenia, materiály na výučbu a férový prístup z našej strany. Ak Vás ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lingvistika, preklad a tlmočenie, učiteľstvo a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dokonalá znalosť jazyka slovom i písmom
- schopnosť jasne vysvetliť učivo
- priateľská povaha
- zodpovednosť a časová flexibilita
- zdravý extrovert
- schopnosť zaujať ľudí
- profesionálny prístup ku práci
- disciplinovanosť
- spoľahlivosť

Jazyková škola The Flow sa zameriava na výučbu jazykov priamymi metódami. Bazírujeme na vysokej kvalite lektorov a ich jazykových zručnostiach, príjemnému a uvoľnenému prístupu a rodinnej atmosfére na hodinách. Naučiť sa jazyk neznamená stres - a toho sa držíme.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1945605  Dátum zverejnenia: 2.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou