MS SQL Developer

The Capital Markets Company Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Karadžičova 8/A, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Job overview
We are looking for self-motivated individuals who can excel in a fluid environment and who are excited about challenging projects, technologies and people.
We need highly talented individuals who are able to think on their feet and offer unique perspectives as well as develop innovative solutions for our clients.
This is a superb opportunity for a hardworking Technical lead with hands on approach and excellent communication and interpersonal skills to join an exciting organization in the Financial Services industry.

Responsibilities
50% Write and optimize in-application SQL statements
20 % Handle common database procedures such as upgrade, backup, recovery, migration…
10% Ensure performance, security, and availability of databases
10 % Configuration – maintenance tasks
10 % Change request/defect analysis

Experience
• Must have excellent SQL programming skills
• Skilled at optimizing large complicated SQL statements
• Knowledge of best practices when dealing with relational databases (MS SQL, Oracle)
• Capable of troubleshooting common database issues
• Agile/Scrum experience is highly valued
• Strong problem solving skills
• Ability to quickly understand business requirements

Additional Requirements
Client based projects (West Europe) – willingness to travel to client site is required

Benefits
• Work in perspective dynamic multi-national project environment
• Perspective, transparent life-time career development
• Personal development (internal training, external certification, etc.)
• Attractive salary package
• Professional working environment (smartphone also for personal purpose; fast mobile internet 10GB per month, laptop...)
• Professional working conditions (full paid luncheon vouchers, gift vouchers, and International per diems above prescribed government levels, medical care, car allowance…)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

My v Capco sa špecializujeme na vývoj softwaru a poradenstvo prevažne pre medzinárodné banky a poisťovne v západnej Európe.

Radi by ste sa dozvedeli viac o našej kultúre a ľuďoch? Navštívte https://www.capco.com/Careers/Slovakia

Zamestnanecké výhody, benefity:
- Práca so skúsenými kolegami pre prestížne banky
- Práca na rôznorodých projektoch, žiadna rutina
- Technické školenia, odborné certifikácie, aj školenia zamerané na “soft skills“, neobmedzený prístup na Udemy
- Súkromná zdravotná starostlivosť, sick days, 25 dní dovolenky bez ohľadu na vek
- Cafeteria prostredníctvom Benefit plus služby (50 EUR mesačne) a/alebo príspevok do 3.piliera
- Plne hradené stravné lístky
- Smartfón a 1000 GB dát, laptop
- Možnosť práce z domu, ako aj z nášej kancelárie v Bratislave - Nivy Tower (čerstvé ovocie, relax zóna, herňa - stolný futbal, PS4)
- Záleží nám na našich zamestnancoch: podporujeme pohodu našich ľudí (dostupné cvičenie jógy, webináre zamerané na duševné zdravie v spolupráci s Ligou pre duševné zdravie), tímové športové aktivity - napríklad beh, Multisport karta, takisto sa zúčastňujeme na dňoch dobrovoľníctva

Ste pre nás dôležití! Preto Vám pridelíme osobného coacha, ktorý Vás bude individuálne podporovať. S našou start-up mentalitou a našou plochou hierarchiou máte príležitosť uplatniť svoje nápady a uviesť ich do praxe. Okrem toho máte po práci množstvo príležitostí na spoznávanie kolegov prostredníctvom spoločných športových aktivít a tímových akcií.​

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zora Paulikova
E-mail: poslať životopis
ID: 2694285  Dátum zverejnenia: 17.8.2016