Pracovník v sklade so športovým oblečením, Anglicko (bez poplatkov agentúre za sprostredkovanie práce)

The Best Connection Group Ltd

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
nastupy su kazdy tyzden, pocas celeho roka
1000 - 1200 GBP/mesiac, Danove ulavy, ked prichadzate prvy krat do Anglicka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naš klient so sídlom v Sherebrooku, v blízkosti Mansfieldu NG20 ma vedúce postavenie vo Veľkej Británii v oblasti maloobchodného predaja. Je vlastníkom mnohých svetovo známych športových i modných značiek.
Praca zahrna balenie a pikovanie sportoveho oblecia v teplych skladov v Anglicku.

Ponúkame:

- celoročná práca garantovana, dlhodoby kontrakt
- praca vhodna pre pary, zeny aj muzov nad 18 rokov
- fyzicky nenarocna praca, vhodna pre starsich ludi tiez
- £6.50 za hodinu
- 40 hodin platenych minimalne/tyzdenne
- Ranná smena 06:00 – 15:00, 9.00-18.00
- Poobedná smena 15:00 – 00:00
- Nočná smena 00:00 – 09:00
- Čisté pracovné prostredie
- transport do prace a z prace zabezpeceny/dostupny
- transport priamo z letiska/ autobusovej stanice zabezpecene
- Voľné parkovacie miesta
- Spoločné stravovanie - canteen
- Každý zamenstnanec ma nárok na 28 dni plateného odpočinku v jednom roku
- sprostredkovanie ubytovania ak je potrebne bez depositu, akychkolvek administratyvnych poplatkov
- BEZ POPLATKOV AGENTÚRE ZA SPROSTREDKOVANIE PRACOVNEJ PONUKY

Agentura The Best Connection ma 70 pobociek po celom Anglicku.
www.thebestconnection.co.uk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nas klient, s ktorymi spolupracujeme vznikol ako samostatný obchod v Maidenhead ako Mike Ashley Sports v roku 1982 a do dnešného dňa narástla vo VB na nielen najväčšieho predajcu športových potrieb, ale aj na predajcu číslo jedno. Reťazec Sportovych znaciek má v súčasnosti 470 obchodov v Europe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Agentura The Best Connection ma 82 pobocik po celom Anglicku.

Prosim o zaslanie CV a my Vas budeme spatne kontaktovat.

Kontaktna osoba-
Veronika Misejova | Recruitment Manager
The Best Connection Employment Group
Facebook- https://www.facebook.com/veronika.misejova.1
Facebook Bussines page- https://www.facebook.com/tbceu/
Skype- tbc.veronika_misejova
Email- [email protected]
Mobile- 0044/7920 549573
Landline- 0044/1623 652624

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2201319  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 GBP/mesiac, Danove ulavy, ked prichadzate prvy krat do Anglicka