The Best Connection, Práca v skladoch, Stone, Anglicko (bez akýchkoľvek poplatkov agentúre)

The Best Connection Group Ltd

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
8.35 - 8.95 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude práca v potravinovom sklade.

Pracovníci pracujú pomocou hlasového systému (hands free), v ktorom dostávajú pokyny práce

práca v tempe
práca so skenerom
etiketovanie
manipulácia s tovarom
pracuje sa priemerne 37,5 hodín týždenne, možnosť nadčasov
školenie je zabezpečené zadarmo
pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom.

6-14.00 £8.35 v hrubom na hodinu
14-22.00 £8.35 v hrubom na hodinu
22-6.00 £8.95 v hrubom na hodinu

moznost nadcasov (10 an 12 hodinove zmeny)

Platove podmienky zahranju bonusy.
28 dni platenej dovolenky
Penzia

Dlhodoby kontrakt!

Informácie o výberovom konaní

ubytovanie je zabezpečené cez ubytovacieho agenta
bývate v domčekoch tzv. share-house asi 5-6 ľudia so spoločnou kuchyňou, kúpeľňou a záhradou. Domy sú jednoducho zariadené, máte tam základné vybavenie (práčka, chladnička, šporák, posteľ, skriňa). V domoch väčšinou bývajú Slováci a Česi, niekedy sa môžete stretnúť aj s inými národnosťami.

transport priamo z letiska/autobusovej stanice zabezpečený
možnosť spoločného stravovania (kantína na prevádzke)
pomoc so zakúpením letenky a spolupráca počas celého pracovného pobytu
nárok na 28 dní platenej dovolenky za 1 rok
možnosť zostať vo Veľkej Británii dlhodobo
poistenie hradené zamestnávateľom podľa britskej legislatívy
možnosť vrátenia daní pri odchode z krajiny
pri podpise zmlúv máte konkrétne informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné vybaviť si pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce…/, ako aj možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácii v krajine a pod….

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jeden z najväčších potravinových reťazcov vo Veľkej Británii. Dnes má viac ako 1000 predajní a supermarketov po celej krajine a rozšíril svoje pôsobenie aj v oblasti kaviarní, lekární, benzínových púmp a pod. V rebríčku najviac prosperujúcich firiem vo Veľkej Británii sa nachádza na druhom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

výborná znalosť anglického jazyka
chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
precíznosť a zmysel pre detail
motivácia pracovať

Agentura The Best Connection ma 82 pobocik po celom Anglicku.
www.thebestconnection.co.uk

Prosim o zaslanie CV a my Vas budeme spatne kontaktovat.

Kontaktna osoba-
Veronika Misejova | Recruitment Manager
The Best Connection Employment Group
Facebook- https://www.facebook.com/veronika.misejova.1
Facebook Bussines page- https://www.facebook.com/tbceu/
Skype- tbc.veronika_misejova
Email- [email protected]
Mobile- 0044/7920 549573
Landline- 0044/1623 652624

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1938570  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8.35 - 8.95 GBP/hodina