Zatepľovacie práce

TH Build s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skúsených murárov na murárske a zatepľovacie práce rodinných a bytových domov.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zasielajte Vaše životopisy spolu so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru na uvedené kontaktné údaje:
Mail: [email protected], alebo si dohodnite stretnutie na nižšie uvedenom telefónnom čísle.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti TH Build s.r.o., na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

murár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť,
- lojalita,
- práca v kolektíve,
-zručnosť, práca vo výškach

Stavebno-obchodná spoločnosť, ktorá sa zameriava na výstavbu rodinných domov na kľúč, rekonštrukciu domov a bytov, zateplenie, dodávku komponentov ku zatepleniu a distibúciu fasádnych omietok.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2580443  Dátum zverejnenia: 26.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou