Hľadáme Prijímacieho technika servisu do tímu Hyundai

TGA, s.r.o.

Miesto práce
Jurská cesta 6, Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
1 000 - 1 500 EUR/mesiac13. plat + finančné ohodnotenie od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia so zákazníkom a tvorba kalkulácií za poskytované servisné služby
  • Komunikácia a plánovanie opráv vozidiel
  • Dodržiavanie štandardov importéra
  • Príjem a riadenie opráv
  • Predaj doplnkových služieb
  • Príjem vozidiel na opravy
  • Zadávanie a prerozdeľovanie práce výrobným pracovníkom
  • Kontrola kvality vykonaných prác
  • Vysvetlenie vykonaných prác a ich fakturácia zákazníkom

Na tejto pozícii budeš pracovať v tíme a budeš udržiavať komunikáciu so zákazníkmi a kolegami. Venuješ sa plánovaniu opráv, príjmu vozidiel a ich oprave. Budeš tiež zodpovedný za predaj doplnkových služieb a kontrolu kvality vykonaných prác.

  • Získajte špičkové vzdelávanie formou školiacich systémov, ktoré sú v súlade s vývojom a potrebami automobilového priemyslu.
  • Vychutnajte si príjemné kolektívne a pracovné prostredie, ktoré vám umožní pracovať s pohodlím a radosťou.
  • Užite si výhody pri nákupe vozidla a servisných prácach, ktoré vám ušetria peniaze a zabezpečia kvalitnú starostlivosť o vaše vozidlo.
  • Získajte motiváciu odmeňovaním, ktoré vás bude inšpirovať k lepšiemu výkonu a dosahovaniu lepších výsledkov.
  • Pracujte v kvalitnom pracovnom prostredí s profesionálnym technologickým a personálnym zázemím, ktoré vám umožní dosiahnuť vaše pracovné ciele s ľahkosťou.
  • Získajte možnosť pracovať s najnovšími technológiami a trendmi v automobilovom priemysle, čo vám umožní stať sa odborníkom v oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru, ekonomické - základy, skladové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je vítaná

  • Komunikatívny prijímací technik servisu
  • Spoľahlivý a flexibilný pracovník
  • Vzdelanie: Stredná odborná škola
  • Hard skills: Základy mechaniky a elektroniky
  • Soft skills: Tímový hráč, riešenie problémov

História našej spoločnosti sa začala písať v roku 2004. V tomto roku sme sa stali autorizovaným predajcom a opravcom motorových vozidiel značky HYUNDAI. Hlavnými činnosťami spoločnosti TGA, s.r.o. sú predaj, servis a popredajné služby vozidiel.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Gunárová
Tel.: +421902919010
E-mail: poslať životopis
ID: 4825064  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac