Vodič

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiacmzda od 1.100 Euro podľa skúseností, 200 Euro dochádzkový bonus, od 100 Euro do 400 Euro v priemere bonus za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
  • šoférovanie vozidla skupiny B
  • nakládka a vykládka tovaru po predajniach, vrecia do 50 kg
  • preprava materiálu na miesto určenia (sklad predajne) a plnenie úkonov s tým spojených
  • vedenie evidencie o jazdách, kniha jázd
  • vykonávanie údržby zvereného vozidla
  • práca vyžaduje cestovanie: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Trenčín, Žilina, Brno, Viedeň

  • výhodné platové ohodnotenie
  • finančný príspevok na stravu 4,20 Eur

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis na do predmetu správy prosím napíšte názov pozície o ktorú máte záujem
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maloobchod, odevy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vodičské skúsenosti - najazdených min. 20.000 km
  • Dobrý zdravotný stav
  • Zodpovednosť, presnosť, dôslednosť
  • Bezúhonnosť
  • Časová flexibilita
  • Príjemné vystupovanie
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Ruskykh
E-mail: poslať životopis
ID: 4800600  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac