Brigádnik na predajni značkového second hand textilu - Hlohovec

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Textile House - Hlohovec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2017
Ponúkaný plat (brutto)
4 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu výhradne pre študentov SŠ alebo VŠ. Min. vek je 18 rokov. Status študenta a udaný vek JE PODMIENKOU. Pracovné zmeny budú počas víkendu a v poobedňajších hodinách.
- kontrola kabínok
- ukladanie tovaru podľa kategóríí a farieb
- vykladanie tovaru z vriec, vešiakovanie, nastreľovanie cenoviek

- možnosť využiť zamestnaneckú zľavu na nákup

Informácie o výberovom konaní

PRACU NA DOHODU PONUKAME LEN PRE ŠTUDENTOV.
Otváracie hodiny obchodu sú po - pia 9,0 - 19,00h; so - ne 09,00 - 15,00h.
Pracovný čas podľa dohody s vedúcou predajne (20hodín týždenne).
Vopred ďakujeme za prejavený záujme o brigádnícu prácu v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadovaný vek uchádzača je od 18 do 25 rokov .
Dobrá fyzická kondícia, chuť pracovať.
Nehľadáme človeka, ktorý si len odstojí celý pracovný čas!
Vyžadujeme záujem o prácu, dobré komunikačné schopnosti. Výhodou je znalosť módy a módnych trendov.

Spoločnosť Textile House prevádzkuje 160 obchodov v 8 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina).
Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitné a módne oblečenie v moderných obchodoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

ProLogis Park, DC2, Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Chudá Mária
E-mail: poslať životopis
ID: 3066177   Dátum zverejnenia: 17.5.2017