Brigádničky do triediarne použitého textilu v Senci

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
ProLogis Park, DC2, Diaľničná cesta 2, Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
4 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu výhradne pre študentov SŠ alebo VŠ na 20 hod. týždenne (pracovný čas podľa dohody s vedúcou triediarne).
Požadovaný vek uchádzača je 18-25 rokov. Status študenta a daný vek sú PODMIENKOU.
- triedenie second-hand textilu do vybraných kategórií
- prebaľovanie tovaru a ostatné práce podľa pokynov nadriadených

- pitný režim

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Textile House prevádzkuje 160 obchodov v 8 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina).
Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitné a módne oblečenie v moderných obchodoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

ProLogis Park, DC2, Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Franková
E-mail: poslať životopis
ID: 3023801   Dátum zverejnenia: 20.4.2017