Skladník

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
ProLogis Park, DC2, Diaľničná cesta 2, okres Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
možnosť zárobku až do 1.130 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

manuálna práca v sklade (triediareň), manipulácia s vrecami s textilom, obuvou a doplnkami a ich uskladňovanie, nakládky - vykládky kamiónov a kontajnerov, práca na lise

odvoz z a do Bratislavy/Trnavy/Galanty ZDARMA
zľava na nákup tovaru v našich predajniach
práca na jednu zmenu: pondelok - piatok (7:15 - 15:45)
ponúkame stabilné zamestnanie
zabezpečený pitný režim pre zamestnancov

Pohovory sa konajú každý pracovný deň, t. j. Pondelok - Piatok, VŽDY o 10:00 hod. v sídle firmy: Logistický park, Diaľničná cesta 2, Senec. Žiadame záujemcov, aby z dôvodu plynulého priebehu pohovoru dodržiavali čas začatia pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, lojalita, VZV - nie je podmienka, nakoľko je práca fyzicky náročná, potrebný je dobrý zdravotný stav

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 2695810  Dátum zverejnenia: 26.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: možnosť zárobku až do 1.130 EUR