Predavačka v predajni značkového second hand textilu - Senec

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Senec, nám. 1. Mája 9, okres Senec
Termín nástupu
28.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykladanie tovaru na obchod
• aktívne informovanie zákazníkov o prebiehajúcich akciách
• systematické udržiavanie poriadku vo vyloženom tovare na predajni podľa interných pravidiel
• účtovanie tovaru na pokladni
• bežné upratovanie predajne
• každých 5 týždňov v sobotu dlhá smena - celková výmena tovaru

Práca je vhodná pre uchádzačky, ktoré majú:
• radi dynamickú prácu
• obchodného ducha
• prehľad v textilných materiáloch a o spôsoboch ich ošetrovania a údržby, prehľad o celosvetových obchodných značkách a aktuálnych módnych trendoch
• prechádzajúcu prax prax v medzinárodných obchodných reťazcoch predávajúcich textil

* 30% zľava na tovar v celej sieti predajní
* 100% príplatok za prácu počas štátneho sviatku
* mesačne bonusy za obrat po skúšobnej dobe
* stravné lístky v hodnote 3,40€
* školenia a motivačné súťaže pre zamestnancov

Za Vaše životopisy Vám vopred ďakujeme. Oslovíme len tých uchádzačov, ktorých pracovné skúsenosti budú pre obsadzovanú pozíciu najvhodnejšie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod - textil nie je podmienkou

• komunikatívnosť
• zodpovednosť a osobnostné predpoklady dodržiavať postupy a pravidlá
• zmysel pre detailný poriadok, systematickú prácu
• predpoklady pre fyzickú prácu

• časová flexibilita, väčšina smien je v popoludňajších hodinách, otváracie hodiny: Po-Pia 9.-19.hod, So 9.-14.hod /nepravidelne rozvrhnutá pracovná doba/, každých 5 týždňov dlhá smena v sobotu - príprava novej kolekcie
• vítaná je prax v obchode s rýchloobrátkovým tovarom alebo v medzinárodnom obchodnom reťazci

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 2532177  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 600 EUR/mesiac