Textile House Dúbravka - asistentka predaja

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
M. Sch. Trnavského 4, Dúbravka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
700 EUR/mesiac, + bonusy na základe dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca je fyzicky náročná!!!
• profesionálna obsluha zákazníka - AKTÍVNA KOMUNIKÁCIA - intenzívne a aktívne informovať každého zákazníka o práve prebiehajúcich akciách
• práca s tovarom na predajni - dokladanie tovaru, ukladanie podľa kategórií a farieb
• účtovanie na pokladni
• príprava a dokladanie tovaru, každých 5 týždňov príprava novej kolekcie
• práca je vhodná pre uchádzačky, ktoré sú veľmi komunikatívne, dobre sa orientujú v textilných materiáloch, farbách,v kvalite oblečenia, v móde, v svetových obchodných značkách a majú obchodného ducha

• zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
• možnosť kariérneho postupu
• stravné lístky

Ak naše požiadavky nezodpovedajú Vašej doterajšej praxi, uveďte v motivačnom liste Vaše predpoklady a dôvody, prečo sa uchádzate o ponúkanú pozíciu.

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, neposkytujeme z kapacitných dôvodov informácie telefonicky. Všetky informácie sú uvedené v inzeráte.

KONTAKTUJEME LEN UCHÁDZAČOV, KTORÍ ZODPOVEDAJÚ POŽIADAVKÁM UVEDENÝM V INZERÁTE.

Ak Vás v priebehu 2 týždňov nebudeme kontaktovať, znamená to, že táto pracovná pozícia je už obsadená, alebo že Váš profil nezodpovedá našim požiadavkám.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

obchod - textil nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ČASOVÁ FLEXIBILITA - 95% smien je v popoludňajších hodinách od 11.00 hod do 19.00 hod /práca aj cez víkend /otváracie hodiny obchodu sú: Po-Pia 9.0-19.0h, So 9.0-16.0h, Ne 10.0 - 16.0 h/

• záujem pracovať v prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
• AKTÍVNA KOMUNIKÁCIA s veľkým počtom zákazníkov
• chuť pracovať aj fyzicky, zmysel pre poriadok, osobnostné predpoklady dodržiavať pracovné postupy a pravidlá
• vzťah k textilu, prehľad v textilných materiáloch, vo farbách, v kvalite oblečenia
• vítaná je prax v obchode s rýchloobrátkovým tovarom alebo v medzinárodnom obchodnom reťazci

Spoločnosť Textile House prevádzkuje 160 obchodov v 8 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina).
Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitné a módne oblečenie v moderných obchodoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

ProLogis Park, DC2, Diaľničná cesta 2
903 01 Senec

Kontakt

Kontaktná osoba: Radka Miznerová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2103873   Dátum zverejnenia: 27.9.2016