Vedúca predajne

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Námestie Sv. Egídia, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za vizuál (výklad, predajňa)
  • cenenie tovaru
  • vedenie tímu predavačiek (rozdeľovanie a kontrola úloh)
  • výber a školenie nových zamestnancov, motivácia, hodnotenie
  • harmonogram pracovných smien
  • zákaznícky servis
  • hmotná zodpovednosť
  • zodpovednosť za chod predajne

  • tvralý pracovný pomer
  • pracovná doba v pondelok 8.00-16.30, ostatné dni 10.00-18.30
  • stabilné zamestnanie v úspešnej spoločnosti
  • možnosť rastu a sebarealizácie
  • príjemný kolektív
  • motivujúce platové ohodnotenie, výkonnostné odmeny

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite váš profesný životopis a motivačný list.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • silná osobnosť schpná viesť tím
  • ochota prispôsobiť sa meniacemu prostrediu
  • húževnatosť a chuť do práce
  • vzťah k móde
  • prehľad na trhu a orientácia v značkách

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 1996246  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore