Predavačka v značkovej predajni second hand

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 700 EUR/mesiac, mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOMUNIKÁCIA - intenzívne a aktívne informovať každého zákazníka o práve prebiehajúcich akciách
účtovanie na pokladni
príprava a dokladanie tovaru
každých 5 týždňov príprava novej kolekcie

práca je vhodná pre uchádzačky, ktoré sú veľmi komnikatívne, dobre sa orientujú v móde, v svetových obchodných značkách a majú obchodného ducha

mzda 700€
bonusový systém na základe dosiahnutých výsledkov
zamestnanecké zľavy na predávaný tovar
možnosť kariérneho postupu
stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielajte na email adresu: [email protected]

Všetky informácie o ponúkanom mieste sú uvedené v inzeráte.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov ďalšie informácie nie je možné telefonicky poskytovať z kapacitných dôvodov . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Pokiaľ Váš profil bude zodpovedať hľadanej pozícii, budeme Vás kontaktovať. Ak Vás v priebehu 2 týždňov nebudeme kontaktovať, znamená to, že táto pracovná pozícia je už obsadená, alebo že Váš profil nezodpovedá našim požiadavkám.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

obchod - textil nie je podmienkou

• osobnostné predpoklady aktívne komunikovať s veľkým počtom zákazníkov, dodržiavať pracovné postupy a pravidlá
• vítaná je prax v obchode s rýchloobrátkovým tovarom alebo v medzinárodnom obchodnom reťazci
• zmysel pre poriadok a dodržiavanie štandardov daných spoločnosťou
• chuť pracovať aj fyzicky
• časová flexibilita,

Spoločnosť Textile House prevádzkuje 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedonia, Rakúsko a Španielsko).

Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitné a módne oblečenie v moderných obchodoch.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 1358616  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 700 EUR/mesiac, mesačné bonusy