Key Account Manager

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexný manažment zvereného regiónu
- prezentácie prípravkov spoločnosti
- denné návštevy cieľových zákazníkov
- účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
- účasť na kongresoch a sympóziách
- pravidelný reporting

- zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- prácu v príjemnom kolektíve
- adekvátne finančné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu

Záujemcov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopis spolu s motivačným listom na e-mailovú alebo poštovú adresu. Do predmetu uveďte názov pozície na ktorú reagujete.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárskeho, farmaceutického, veterinárneho, prírodovedného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

- prirodzenú schopnosť komunikovať
- prezentačné a organizačné schopnosti
- prax vo farmaceutickej spoločnosti nutná
- nutná prax so zameraním na oblasť Hospital, Onkológia
- vítaná skúsenosť v marketingovej oblasti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a kreatívne myslenie

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 319914  Dátum zverejnenia: 30.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou