TevaPharm.com

Medical Representative /CNS/, Bratislava a okolie
Miesto práce
Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexný manažment zvereného regiónu (Bratislava, Senica, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda )
* prezentácie prípravkov spoločnosti - denné návštevy cieľových klientov: psychiatri, nerológovia
* účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
* účasť na kongresoch a sympóziách
* pravidelný reporting

Ponúkame:
* zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej farmaceutickej spoločnosti
* prácu v príjemnom, mladom kolektíve
* adekvátne finančné ohodnotenie
* možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu
* služobný automobil (možnosť využívať aj na súkr. účely)
* mobilný telefón, notebook

Ak vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate uvedené kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Podmienkou je praktická skúsenosť na obdobnej pozícii vo farmaceutickej spoločnosti min. 1 roky.

Kandidát/Kandidátka by mal/mala mať:
* prirodzenú schopnosť komunikácie
* prijemné vystupovanie
* asertívne správanie
* dobré prezentačné a organizačné schopnosti
* schopnosť budovania businessu
* cieľavedomosť, súťaživosť, odolnosť voči stresu
* schopnosť realizovať samostatné rozhodnutia

Sme nadnárodná farmaceutická spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou, ktorej patrí 18. miesto najväčších farmaceutických firiem na svete. Po akvizícií so spoločnosťou Ivax sme posilnili naše vedúce postavenie na svetovom farmaceutickom trhu a stali sa najväčšou svetovou generickou spoločnosťou. Začiatkom roka 2009 sme vstúpili do akvizície so skupinou Barr, čo pre slovenský trh znamená odkúpenie spoločnosti Pliva s.r.o. a zároveň väčšie posilnenie postavenia na farmaceutickom trhu. Rok 2010 pre nás znamenal opäť posilnenie postavenia v dôsledku akvizície so spol. Ratiopharm Slovensko.

K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti Teva potrebujeme dynamických, kreatívnych a na výsledok orientovaných zamestnancov.
Prekáža Vám jednotvárnosť a rutina?
Máte nápady ako robiť veci inak?
Potrebujete za sebou vidieť výsledky svojej práce?
Chcete svoje názory prezentovať?
V našej spoločnosti budete mať možnosť na akejkoľvek pozícii všetko zo spomínaného uplatniť. Kreatívnosť, zameranie na výsledok a zodpovednosť totižto patrí k základným hodnotám spoločnosti Teva, tak ako ľudská hodnota a spokojnosť každého zamestnanca. Pokiaľ okrem toho viete, že každá hra má určité pravidlá, potom ste možno Vy tou pravou osobou, pravým zamestnancom, pre nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.
Teslova 26
821 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Department
E-mail: poslať životopis

V zmysle § 11 ods. 1. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosťou TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o., Teslova 26, 21 02 Bratislava, IČO 35 923 253, za účelom sprostredkovania zamestnania, a to po dobu 1 roka.

Svojim podpisom prehlasujem, že som bol poučený o možnosti písomného odvolania svojho súhlasu pred uplynutím danej lehoty 1 rok. Prevádzkovateľ prehlasuje, že pri písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje uchádzača o zamestnanie zlikvidované v lehote 30 dní od doručenia žiadosti.

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2824071   Dátum zverejnenia: 23.11.2016