Patient Support Specialist

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Poskytovanie informácií pacientom, ktoré sú potrebné pre efektívne užívanie liekov
* Zabezpečovanie podpory pacientom pri aplikácií lieku, t.j. podpora technická a psychická
* Poskytovanie odborných informácií a zaškolenie pacientov
* Zabezpečenie odbornej pomoci pri zvládaní vedľajších účinkov liečby a emocionálne vyrovnávanie sa s liečbou
* Zabezpečenie identifikácie rizík pri individuálnej liečbe a jej predchádzanie
* Zabezpečenie edukačnej a osvetovej činnosti v špecializovaných centrách
* Práca vo väčšej miere v teréne (ochota cestovať)

* Služobné cesty v rámci celého Slovenska

* Zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvijajúcej spoločnosti
* Špičkové produkty
* Príjemný a motivujúci tím
* Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
* Služobný automobile, notebook, mobilný telefón + ďalšie benefit (upresníme na pracovnom pohovore)

Ak vás zaujala pracovná ponuka spĺňate vyššie uvedené kritériá, zašlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedený link.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* SŠ vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo
* Prax ako zdravotná sestra
* Prax na neurologickom oddelení so starostlivosťou o pacientov s chronickým ochorením
* Vítaná je prax v špecializovaných centrách
* Skúsenosť s projektmi aj mimo nemocníc – veľkou výhodou
* Flexibilnosť (návštevy pacientov v neskorších poobedných hodinách a pod.)
* Orientácia na zákazníka
* MS Office – pokročilá úroveň
* Samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč
* Aktívny šofér
* AJ - výhodou

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2667281  Dátum zverejnenia: 14.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou