TevaPharm.com

Patient Support Specialist Západné Slovensko
Miesto práce
Bratislavský kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Poskytovanie informácií pacientom, ktoré sú potrebné pre efektívne užívanie liekov
* Zabezpečovanie podpory pacientom pri aplikácií lieku, t.j. podpora technická a psychická
* Poskytovanie odborných informácií a zaškolenie pacientov
* Zabezpečenie odbornej pomoci pri zvládaní vedľajších účinkov liečby a emocionálne vyrovnávanie sa s liečbou
* Zabezpečenie identifikácie rizík pri individuálnej liečbe a jej predchádzanie
* Zabezpečenie edukačnej a osvetovej činnosti v špecializovaných centrách
* Práca vo väčšej miere v teréne (ochota cestovať)

* Zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvijajúcej spoločnosti
* Špičkové produkty
* Príjemný a motivujúci tím
* Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
* Služobný automobile, notebook, mobilný telefón + ďalšie benefit (upresníme na pracovnom pohovore)

Ak vás zaujala pracovná ponuka spĺňate vyššie uvedené kritériá, zašlite svoj životopis a motivačný list na nižšie uvedený link.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* SŠ vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo
* Prax ako zdravotná sestra
* Prax na neurologickom oddelení so starostlivosťou o pacientov s chronickým ochorením
* Vítaná je prax v špecializovaných centrách
* Skúsenosť s projektmi aj mimo nemocníc – veľkou výhodou
* Flexibilnosť (návštevy pacientov v neskorších poobedných hodinách a pod.)
* Orientácia na zákazníka
* MS Office – pokročilá úroveň
* Samostatnosť, komunikatívnosť, tímový hráč
* Aktívny šofér
* AJ - výhodou

Sme nadnárodná farmaceutická spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou, ktorej patrí 18. miesto najväčších farmaceutických firiem na svete. Po akvizícií so spoločnosťou Ivax sme posilnili naše vedúce postavenie na svetovom farmaceutickom trhu a stali sa najväčšou svetovou generickou spoločnosťou. Začiatkom roka 2009 sme vstúpili do akvizície so skupinou Barr, čo pre slovenský trh znamená odkúpenie spoločnosti Pliva s.r.o. a zároveň väčšie posilnenie postavenia na farmaceutickom trhu. Rok 2010 pre nás znamenal opäť posilnenie postavenia v dôsledku akvizície so spol. Ratiopharm Slovensko.

K naplneniu rozvojovej stratégie spoločnosti Teva potrebujeme dynamických, kreatívnych a na výsledok orientovaných zamestnancov.
Prekáža Vám jednotvárnosť a rutina?
Máte nápady ako robiť veci inak?
Potrebujete za sebou vidieť výsledky svojej práce?
Chcete svoje názory prezentovať?
V našej spoločnosti budete mať možnosť na akejkoľvek pozícii všetko zo spomínaného uplatniť. Kreatívnosť, zameranie na výsledok a zodpovednosť totižto patrí k základným hodnotám spoločnosti Teva, tak ako ľudská hodnota a spokojnosť každého zamestnanca. Pokiaľ okrem toho viete, že každá hra má určité pravidlá, potom ste možno Vy tou pravou osobou, pravým zamestnancom, pre nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.
Teslova 26
821 02 Bratislava

V zmysle § 11 ods. 1. zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce spoločnosťou TEVA Pharmaceuticals Slovakia s.r.o., Teslova 26, 21 02 Bratislava, IČO 35 923 253, za účelom sprostredkovania zamestnania, a to po dobu 1 roka.

Svojim podpisom prehlasujem, že som bol poučený o možnosti písomného odvolania svojho súhlasu pred uplynutím danej lehoty 1 rok. Prevádzkovateľ prehlasuje, že pri písomnom odvolaní súhlasu budú osobné údaje uchádzača o zamestnanie zlikvidované v lehote 30 dní od doručenia žiadosti.

ID: 2485839   Dátum zverejnenia: 22.3.2016