Regulatory Officer (zástup počas MD)

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teslova 26, 821 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* spracovanie administratívnych záležitostí spojených s dennou agendou
* podieľanie sa na všetkých registračných a schvaľovacích procesoch liečivých prípravkov a doplnkov strany
* príprava žiadostí o zmeny a predĺžení registrácií
* kontakt s príslušnými štátnymi orgánmi, hlavne ŠUKL
* sledovanie legislatívnych zmien v oblasti registrácie liečivých prípravkov, doplnkov stravy a zdravotníckych prostriedkov

* zodpovedná a samostatná práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
* veľmi príjemný kolektív
* možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu
* flexibilné firemné prostredie
* ďalšie benefity budú prezentované na pracovnom pohovore

Ak Vás zaujala pracovná ponuka, zašlite prosím svoj životopis na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je farmaceutické vzdelanie, zdravotná škola

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ideálne prax na obdobnej pozícii min. 1 rok.

Hľadáme kandidáta/ku, ktorý je:

* zodpovedný a spoľahlivý
* flexibilný a otvorený ku zmenám
* dokáže byť samostatný v pracovných procesoch
* má organizačné schopnosti
* má vôľu učiť sa nové veci a má chuť sa rozvíjať
* má cit a zmysel pre detail/precíznosť
* zvláda time managementu

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1947803  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou