Medical Representative

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

okres Žilina, okres Ilava, okres Považská Bystrica, okres Trenčín
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexný manažment zvereného regiónu (Žilina, Považská Bystrica, Ilava, Trenčín)
* prezentácia OTC výrobkov a výživových doplnkov
* denné návštevy cieľových klientov: lekárov + lekárne
* účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
* účasť na kongresoch a sympóziách
* pravidelný reporting

Ponúkame:
* zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej farmaceutickej spoločnosti
* prácu v príjemnom, mladom kolektíve
* adekvátne finančné ohodnotenie
* možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu
* služobný automobil
* mobilný telefón, notebook

Záujemcov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku na nižšie uvedený link.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Výhodou je praktická skúsenosť na obdobnej pozícii v inej farmaceutickej spoločnosti min. 1-2 roky.

Kandidát by mal mať:
* prirodzenú schopnosť komunikácie
* prijemné vystupovanie
* dobré prezentačné a organizačné schopnosti
* schopnosť budovania businessu
* cieľavedomosť, súťaživosť, odolnosť voči stresu
* schopnosť realizovať samostatné rozhodnutia

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1919831  Dátum zverejnenia: 5.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou