Marketingový pracovník

TETRAS, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa súčasťou úspešnej a neustále rastúcej medzinárodnej spoločnosti? Ovládate nemecký jazyk a chcete sa v ňom ďalej zdokonaľovať, príp. sa naučiť ďalší cudzí jazyk? Progresívna medzinárodná spoločnosť Tetras, s.r.o. zaoberajúca sa prekladmi a lokalizáciou hľadá marketingového pracovníka za účelom rozširovania firmy.

- podpora predaja
- správa databáz zákazníkov
- administratívne práce spojené so spracovaním získaných informácií o zákazníkoch
- komunikácia so zákazníkmi
- príprava a realizácia eventov spoločnosti (výstavy, konferencie, atď.)
- spolupráca na príprave reklamných predmetov a propagačných materiálov
- podieľanie sa na plánovaní marketingových aktivít
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- vybavovanie e-mailov a došlej korešpondencie
- práca s PC

- práca v stabilnej spoločnosti
- zamestnanecké výhody
- mladý kolektív
- sociálny program

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu skalicanova@tetras.sk s predmetom "Marketing". V prípade, že sa dostanete do užšieho výberu, budete kontaktovaný/á naším zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné/ekonomika/marketing/mediamatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- kreatívnosť
- asertívnosť
- komunikácia v cudzom jazyku

Firma Tetras, s.r.o, ktorá aktuálne rozširuje svoj pracovný tím o nových zamestnancov na rôznych pozíciách, je medzinárodne pôsobiaca prekladateľská agentúra, ktorá sa špecializuje na technické preklady pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Okrem prekladov firma ponúka lokalizáciu softvéru, grafické spracovanie prekladov a sprostredkovanie tlmočníckych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Vojtecha Tvrdého 8
010 01 Žilina
ID: 2750987   Dátum zverejnenia: 6.10.2016