Manažér prekladov

TETRAS, s.r.o.

Miesto práce
A. Kmeťa 16, Žilina
Termín nástupu
január 2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem stať sa súčasťou úspešnej a neustále rastúcej medzinárodnej spoločnosti? Ovládate nemecký jazyk a chcete sa v ňom ďalej zdokonaľovať, príp. sa naučiť ďalší cudzí jazyk? Baví Vás práca s PC a radi sa vzdelávate v tejto oblasti? Hľadáte zaujímavú a dynamickú prácu, v ktorej nevládne stereotyp? Ak áno, ponúkame Vám prácu manažéra prekladov v spoločnosti Tetras, s.r.o
Hlavnými aktivitami na tejto pozícii sú:
- príprava, plánovanie a riadenie prekladateľských projektov
- výstupná optická kontrola a grafická úprava prekladov
- písomná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v nemeckom jazyku

- kompletné zaškolenie na danú pozíciu a pravidelné doškoľovanie zamestnancov
- spolupráca so zahraničnými zákazníkmi a dodávateľmi
- práca v mladom profesionálnom tíme
- motivujúce finančné ohodnotenie
- finančné a nefinančné benefity
- flexibilný pracovný čas

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na e-mailovú adresu:
skalicanova@tetras.sk s uvedením predmetu " Manažér prekladov".
V prípade, že sa dostanete do užšieho výberu, budete kontaktovaný/á našim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- prácu s PC na dobrej úrovni
- dobrú znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom
- záujem neustále sa vzdelávať
- znalosť anglického jazyka výhodou

Firma Tetras, s.r.o, ktorá aktuálne rozširuje svoj pracovný tím o nových zamestnancov na rôznych pozíciách, je medzinárodne pôsobiaca prekladateľská agentúra, ktorá sa špecializuje na technické preklady pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Okrem prekladov firma ponúka lokalizáciu softvéru, grafické spracovanie prekladov a sprostredkovanie tlmočníckych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

A. Kmeťa 16
010 01 Žilina
ID: 2447074   Dátum zverejnenia: 19.10.2016