Manažér projektov pre oblasť prekladov a lokalizácie

TETRAS, s.r.o.

Miesto práce
Andreja Kmeťa 16, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Progresívna medzinárodná spoločnosť Tetras, s.r.o. zaoberajúca sa prekladmi a lokalizáciou hľadá pracovníkov na oddelenie projektového manažmentu za účelom rozširovania firmy.

Náplň práce projektového manažéra:
- riadenie pridelených projektov (technické preklady, lokalizácia, korektúry)
- komunikácia s prekladateľmi, korektormi a zákazníkmi
- analýzy textov
- výstupná kontrola textov
- grafická úprava textov

Čo ponúkame:
- možnosť profesionálneho rastu
- pravidelné vzdelávanie v odbore
- prácu v mladom kolektíve

Žiadosti spolu so životopisom zasielajte na emailovú adresu [email protected] s uvedením predmetu "Manažér projektov". V prípade, že sa dostanete do užšieho výberu, budete kontaktovaný/á naším zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme:
- prácu s PC na dobrej úrovni
- dobrú znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
- záujem neustále sa vzdelávať

Firma Tetras, s.r.o, ktorá aktuálne rozširuje svoj pracovný tím, je medzinárodne pôsobiaca prekladateľská agentúra, ktorá sa špecializuje na technické preklady pre nemecky hovoriacich zákazníkov. Okrem prekladov firma ponúka lokalizáciu softvéru, grafické spracovanie prekladov a sprostredkovanie tlmočníckych služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1189245  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou