Špecialista predaja - úspešná predajňa Teta Drogérie Nové Mesto nad Váhom

Teta Drogérie SR s. r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
815 - 996 EUR/mesiacVýška pohyblivej zložky je závislá od plnenia kvantitatívnych a kvalitatívnych cieľov ako napríklad mesačný plán obratu či kvalita vykonávanej práce Nad rámec vyššie uvedeného: Príplatky za prácu v sobotu. Stravné. Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej úspešne etablovanej prevádzke TETA DROGÉRIE v Novom Meste nad Váhom (ulica Jozefa Weisseho 16) dopĺňame tím, preto hľadáme novú kolegyňu na pozíciu Špecialista predaja

Čo Vás v práci čaká:
NAŠOU PRIORITOU JE VYTVORIŤ PROSTREDIE V KTOROM SA ZÁKAZNÍK BUDE DOBRE CÍTIŤ A KAM SA BUDE RÁD VRACAŤ, čo znamená, že:

  • zastanete rolu príjemného partnera pri nakupovaní, na ktorého sa zákazníci vždy budú s radosťou obracať,
  • z pokladničného miesta vytvoríte ,,ostrovček,, ochoty,
  • včas doložíte tovar do regálov , aby zákazníci mali zakaždým k dispozícii dostatok tovaru pre svoje nákupy,
  • pomôžete nám zabezpečiť, aby predajňa vyzerala ozaj reprezentatívne,

Predajne TETA Drogérie sa menia. Prichádzame s novým konceptom, kde ponúkame zákazníkom príjemné nákupné prostredie a široký sortiment tovaru. Taktiež pre Vás zavádzame zákaznícky TETA klub.

Výberové konanie bude prebiehať v termíne do 10. 5. 2024

  • stanete sa súčasťou rozrastajúceho tímu, ktorému záleží na zákazníckej spokojnosti ,
  • umožníme Vám pracovať v kultivovanom a inovatívnom pracovnom prostredí,
  • poskytneme zázemie jedinečného konceptu maloobchodného predaja,
  • získate zamestnanecké zľavy,
  • poskytneme odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • šikovní zamestnanci dostanú možnosť osobnostne a kariérne rásť

Svoje životopisy zasielajte prostredníctvom kliknutia na nižšie uvedený odkaz - Poslať spoločnosti životopis

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

- ak obľubujete nápomocný partnerský prístup a teší Vás, keď zákazník odchádza spokojný - ste jednoznačne náš človek,

  • nádejným začiatkom spolupráce je Vaša predchádzajúca prax na obdobnej pozícii : predavačka, asistentka predaja, špecialistka predaja - ideálne súvisle po dobu aspoň 2 roky
  • očakávame otvorenú myseľ a ochotu učiť sa nové veci,
  • ak Vám záleží na tímovosti a spoľahlivosti, pomôže Vám to zapadnúť do kolektívu veľmi rýchlo,
  • vysoká kvalita služieb si vyžaduje vysoké pracovné nasadenie - s tým je potrebné počítať,

Teta Drogérie SR s.r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA DROGÉRIE.
Prečo sa stať súčasťou nášho tímu? Toto si naši zamestnanci cenia najviac:
- INOVATÍVNE A MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE,
- PRÍJEMNÁ FIREMNÁ KULTÚRA - sú nám vlastné také hodnoty, ako KOLEGIALITA, PRIATEĽSTVO, RODINA, ĽUDSKOSŤ A PODPORA,
- PRÍLEŽITOSŤ PRE RÝCHLY KARIÉRNY RAST,
- VYTVORENÉ PODMIENKY PRE PLNOHODNOTNÉ ZOSÚLADENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA,
- MNOŽSTVO ZAUJÍMAVÝCH ZAMESTNANECKÝCH VÝHOD

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tomáš Fülöp, ACC
E-mail: poslať životopis
ID: 4816230  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 815 EUR/mesiac