Externý obchodný zástupca

TESLUX, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
marec / apríl 2017
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci systém finančného ohodnotenia, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov na území Slovenska.

- pružná pracovná doba
- možnosť práce na čiastočný úväzok
- motivujúce finančné ohodnotenie
- v prípade dobrých pracovných výsledkov možnosť trvalého pracovného pomeru, auto, fixný plat s variabilnou zložkou

Svoje životopisy posielajte e-mailom na [email protected]. Výberové konania sa budú konať v Bratislave, Banskej Bystrici, Nitre, Žiline a v Košiciach (možná dohoda aj na iné mestá).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť vyjednávať
- orientácia na výsledok
- prax na pozícii obchodného zástupcu vítaná

TESLUX je česko-slovenský výrobca a dodávateľ LED svietidiel. Špecializuje sa na odborné služby v elektrotechnickom odvetví a komplexné riešenia modernizácie verejného, priemyselného a kancelárskeho osvetlenia, ako i osvetlenia hotelov, bytových a nebytových priestorov s cieľom energetickej a prevádzkovej úspory.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2891088  Dátum zverejnenia: 3.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci systém finančného ohodnotenia, dohodou