Operátor výroby - zámočnícke práce, NC - ohraňovanie, NC - dierovanie

TESLA Liptovský Hrádok a.s.

TESLA Liptovský Hrádok a.s., Pálenica 53/79, 033 17 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

podľa pracovného zaradenia operátor výroby vykonáva:
- všeobecné práce zámočnícke - lisovanie na hydraulickom lise, vŕtanie, zapúšťanie otvorov pod vŕtačkou, nitovanie, narážanie matíc, hrotovanie,
- ohýbanie výrobkov v súlade s výkresovou dokumentáciou a technologickým postupom,
- dierovanie výrobkov v súlade s výkresovou dokumentáciou a technologickým postupom

sociálny program, tréningový program, motivačný a odmeňovací systém, príplatky za prácu nadčas a vo sviatok nad rámec Zákonníka práce, stravné lístky.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie v odbore obrábač kovov, strojný mechanik, mechanik NC (nie je podmienkou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nutná orientácia v technickej a technologickej dokumentácii,
- schopnosť pracovať systematicky, nezávisle a samostatne,
- práca na úkol v 3 - zmennej prevádzke v 12 - hodinových zmenách
- prax v odbore vítaná

Predstavenie organizácie

TESLA Liptovsky Hrádok a.s. je subkontraktačným výrobcom širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických, elektrotechnických a telekomunikačných zariadení a komponentov. Spoločnosť vyrába prevažne pre významných renomovaných zahraničných strojárskych výrobcov. Okolo 80% produkcie smeruje na export predovšetkým Nemecko, Svajčiarsko, Belgicko, Nórsko, ČR.

Produkcia: Presné spracovanie plechov (CNC dierovanie, ohýbanie, lisovanie, delenie, zváranie, povrchové úpravy), elektrotechnická výroba, výroba a osadzovanie DPS.

Zamestnanci: 350

Iné: Finančne stabilná spoločnosť so 65 ročnou výrobnou tradíciou začína prechádzať významnou investičnou a rozvojovou etapou, zameranou na hĺbkovú zmenu systémových procesov, s cieľom výrazného kvalitatívneho a kvantitatívneho rastu a premenu na modernú technologickú subkontraktačnú spoločnosť. Cieľ rozvojovej stratégie do r. 2020 je premena na Smart Industry spoločnosť poskytujúcu integrované zákaznícke riešenia s koncentráciou na zákaznícky produktový vývoj, vysoko-technologickú malosériovú výrobu, priemyselný dizajn doplnený o interné výskumno- inžinierske kapacity a materiálovo-technologický výskum a vývoj.

Pálenica 53/79
033 01 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Mináriková
Tel.: 044/5201292
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2667275   Dátum zverejnenia: 25.11.2016