Obchodný manažér

TESLA Liptovský Hrádok a.s.

Miesto práce
Pálenica 53/79, 033 17 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadanie nových obchodných príležitosti na zahraničných trhoch
• Vyhľadávanie zaujímavých globálnych partnerstiev, ktoré napomôžu rozvoju systému spoločnosti
• Pravidelná komunikácia s existujúcimi a už získanými kontaktmi
• Analýza jednotlivých trhov a následne pomoc pri návrhu marketingovej stratégie, či rozvoji rôznych marketingových kanálov na zahraničných trhoch
• Spolupráca na kooperáciách
• Pomoc pri rozvoji systému na základe získaných skúseností a reakcii potenciálnych zákazníkov
• Cenove rozdiely
• Riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• Materiálová delta
• Rentabilita produktu
• Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia

výhodné platové ohodnotenie
sociálny program
tréningový program
motivačný a odmeňovací systém
mobilný telefón
notebook

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedenom telefónnom čísle.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti TESLA Liptovský Hrádok a.s. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie: strojárske/elektrotechnické, prípadne príbuzne odbory
- Skúsenosti s predajom strojárskych, príp. elektro produktov a technické myslenie
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou – nemecký jazyk
- Analytické myslenie a schopnosť prispôsobiť sa práci aj pod tlakom
- Flexibilná a vnímavá osobnosť
- Silné obchodné nasadenie
- Schopnosť a ochota cestovať podľa potreby

Predstavenie organizácie

TESLA Liptovsky Hrádok a.s. je subkontraktačným výrobcom širokého sortimentu strojárenských výrobkov, elektronických, elektrotechnických a telekomunikačných zariadení a komponentov. Spoločnosť vyrába prevažne pre významných renomovaných zahraničných strojárskych výrobcov. Okolo 80% produkcie smeruje na export predovšetkým Nemecko, Svajčiarsko, Belgicko, Nórsko, ČR.

Produkcia: Presné spracovanie plechov (CNC dierovanie, ohýbanie, lisovanie, delenie, zváranie, povrchové úpravy), elektrotechnická výroba, výroba a osadzovanie DPS.

Zamestnanci: 350

Iné: Finančne stabilná spoločnosť so 65 ročnou výrobnou tradíciou začína prechádzať významnou investičnou a rozvojovou etapou, zameranou na hĺbkovú zmenu systémových procesov, s cieľom výrazného kvalitatívneho a kvantitatívneho rastu a premenu na modernú technologickú subkontraktačnú spoločnosť. Cieľ rozvojovej stratégie do r. 2020 je premena na Smart Industry spoločnosť poskytujúcu integrované zákaznícke riešenia s koncentráciou na zákaznícky produktový vývoj, vysoko-technologickú malosériovú výrobu, priemyselný dizajn doplnený o interné výskumno- inžinierske kapacity a materiálovo-technologický výskum a vývoj.

Pálenica 53/79
033 01 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marta Mináriková
Tel.: 044/5201292
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1272594   Dátum zverejnenia: 25.11.2016