Obsluha neutralizačnej stanice

TESGAL s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ ďalšie benefity a príplatky v zmysle platných predpisov + ďalšie odmeny a prémie, ktoré sa odvíjajú od skúseností a zručností, + mzda v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha Neutralizačnej stanice na úpravu odpadových vôd a obsluha zariadení na úpravu prevádzkovej vody
- manipulácia s chemickými prípravkami
- práca s bremenami
- zaznamenávanie údajov v PC
- obsluha VZV
- práca v nepretržitej štvorzmennej, prípadne trojzmennej prevádzke

- prémie a odmeny po zaškolení
- dochádzkový bonus
- stravné kupóny /gastrolístky/
- stravné lístky /zabezpečené stravovanie/
- vhodné aj pre uchádzačov bez praxe, prax v odbore výhodou
- Doplnkové dôchodkové sporenie 3. pilier
- v súčastnosti sme rozrastajúca sa spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1996 s možnosťou získania stabilnej práce a kariérneho rastu

Ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárske, elektrotechnické, chemické, poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť, logické myslenie
- flexibilita
- dobré pracovné návyky
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- preukaz VZV ( nie je podmienkou)

Povrchová úprava kovov - zinkovanie, odmasťovanie, morenie, pasivácia a konzervácia súčiastok pre automotive.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3045182  Dátum zverejnenia: 20.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac