Reagujte bez životopisu
Logo TESEC, s.r.o.

Mechanik strojných zariadení, údržbár

TESEC, s.r.o.

Miesto práce
Kremnička 87, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu: Mechanik strojných zariadení, údržbár
Náplňou tejto pracovnej pozície je:

- pravidelná a operatívna údržba budov, kancelárií a ostatných priestorov v spoločnosti
- pravidelná ako aj operatívna údržba a oprava strojných zariadení a náradia podľa stanoveného plánu
- spolupráca s nadriadeným pri aktualizácii plánu údržby
- zabezpečovanie požiadaviek na náradie, špeciálne náradie, mechanické a elektrické technologické prípravky pre potreby výrobného úseku a zodpovednosť za ich údržbu a opravy
- zodpovednosť za evidenciu a platnú revíziu elektrických prenosných zariadení
- zodpovednosť za agendu pridelených náradí operátorom
- zodpovednosť za poriadok a usporiadanie pracoviska na oddelení údržby
- úzka spolupráca s oddelením inžinieringu pri definovaní a zabezpečení nových nástrojov a prípravkov pre výrobu, ich následná realizácia
- spolupráca s majstrami, skupinármi pri riešení problémov z hľadiska používaných technológií pre zabezpečenie plynulého chodu výroby

- koncoročné odmeny
- tretí pilier
- MultiSport karta
- pracovné oblečenie
- zabezpečený pitný režim
- príspevok 25 Eur ročne na rehabilitáciu, kino, masáže
- práca v príjemnom kolektíve

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

technické myslenie
elektrotechnická spôsobilosť §22

Sme výrobná spoločnosť, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na slovenskom trhu v elektrotechnickom priemysle. Zaoberáme sa hlavne výrobou káblových zväzkov a led svetiel pričom až 70% našej produkcie exportujeme do zahraničia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jarmila Moncoľová
Tel.: +421484163234
E-mail: poslať životopis
ID: 4762840  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac