Pracovník/čka internetového predaja_ Brigáda

Miesto práce
Hypermarket TESCO Extra Zlaté Piesky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.04.2017
Ponúkaný plat (brutto)
bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, vyberať na ploche predajne tovar, ktorý si presne určil zákazník internetového predaja alebo najlepšiu možnú náhradnú variantu tohto tovaru.
V prípade potreby poskytovať pomoc aj zákazníkom na ploche predajne.

• Príspevok na stravovanie
• Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch)
• Vianočný bonus
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• Príspevok na dopravu
• 2x do roka zľava na oblečenie F&F
• 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním
Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,spoľahlivosť, samostatnosť
- prax v oblasti internetového obchodu výhodou
- časová flexibilita
- zodpovedný prístup k práci
- štandardy a princípy vystavovania tovaru

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne.

So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR, a.s.
Cesta na Senec 2
821 04 Bratislava
ID: 2822065   Dátum zverejnenia: 21.3.2017