Pracovník/čka technickej údržby

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hypermarket TESCO Banská Bystrica
  • Ponúkaný plat (brutto): bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore
  • Termín nástupu: 01.12.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva pravidelné údržbárske kontroly na technických zariadeniach a budove
- vykonáva opravy a údržbu, zabezpečuje prípadných dodávateľov servisu
- vedie presné záznamy a požadovanú dokumentáciu
- vykonáva technické opravy a zásahy na predajnej ploche a v zázemí podľa potrieb prevádzky
- riadi sa podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody

Zamestnancom ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, perspektívu osobného a kariérneho rastu, školenia súvisiace s pracovnou pozíciou a s rozvojom profesného rastu, príplatky za prácu (podľa ZP).
Firemné benefity - vernostné bonusy, pracovné výročia, 10% zľavy rodinné nákupy, zľavy v obchodoch na nájomných zónach.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický smer

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie o spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. § 22
- technické a manuálne zručnosti
- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy
- flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne.

So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR, a.s.
Zvolenská cesta 8
974 05 Banská Bystrica
ID: 2816757   Dátum zverejnenia: 17.11.2016