Pracovník/čka obchodnej prevádzky

Miesto práce
Supermarket Tesco Čierna Voda, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Mzda 670,9€ + príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie prvotriednych služieb zákazníkom, práca na pokladni a dopĺňanie tovaru. Zabezpečovanie správnosť regálových etikiet a kvality predávaných výrobkov.
- pravidelná kontrola dostupnosti a čerstvosti všetkých potravín
- kontrola dátumov spotreby
- zabezpečenie obslužnosti úseku pultového predaja
- príjem tovaru
- vykonávanie parciálnych inventúr
- práca na pokladni

• Príspevok na stravovanie
• Zamestnanecká karta s trvalou zľavou 10% na nákupy v Tesco (po 6 mesiacoch)
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• Príspevok na dopravu
• 2x do roka zľava na oblečenie F&F
• 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne.

So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR a. s.
Jantarova 41
90025 Chorvátsky Grob čast Čierna Voda

Kontakt

ID: 2816755   Dátum zverejnenia: 15.5.2017