Brigádnik/čka - dokladač tovaru/pokladník

Prevádzky Tesco Východné Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Október 2016
Ponúkaný plat (brutto)
bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pokladničnej zóne - pokladník
- práca s pokladňou - hotovosť, platobné karty, peňažné poukážky, kupóny
- kontrola bankoviek, peňažných poukážok, kupónov
- kontrola ochranných znakov pri platbe kartou
- poskytovanie prvotriedneho servisu našim zákazníkom
Práca na predajnej ploche
- dokladanie a vystavovanie tovaru podľa štandardov
- kontrola označenia vystaveného tovaru
- kontrola záručných dôb
Práca na rôzne zmeny - po dohode.
Pri zasielaní životopisu, uveďte prosím prevádzku, na ktorej máte záujem pracovať.

- možnosť dlhodobej brigády
- práca v dynamickom prostredí
- skúsenosť v medzinárodnej firme
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte prevádzku o ktorú by ste mali záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov - ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v maloobchode výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť,samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne.

So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR, a.s.
Drevená 762/2
924 01 Galanta
ID: 2761435   Dátum zverejnenia: 11.10.2016