Brigádnik/čka - Bratislava (dokladač tovaru/pokladník)

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prevádzky Tesco Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore
  • Termín nástupu: Október 2016
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na pokladničnej zóne - pokladník
- práca s pokladňou - hotovosť, platobné karty, peňažné poukážky, kupóny
- kontrola bankoviek, peňažných poukážok, kupónov
- kontrola ochranných znakov pri platbe kartou
- poskytovanie prvotriedneho servisu našim zákazníkom
Práca na predajnej ploche
- dokladanie a vystavovanie tovaru podľa štandardov
- kontrola označenia vystaveného tovaru
- kontrola záručných dôb
Práca na rôzne zmeny - po dohode.
Pri zasielaní životopisu, uveďte prosím prevádzku, na ktorej máte záujem pracovať.

Iné výhody

- možnosť dlhodobej brigády
- práca v dynamickom prostredí
- skúsenosť v medzinárodnej firme
- prehľad o širokom spektre procesov v maloobchode

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

- prax v maloobchode výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť,samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- trestná bezúhonnosť

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii

Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996. V súčasnosti prevádzkujeme takmer 160 obchodov rôznych formátov – od extra, cez hypermarkety, supermarkety, expresy po obchodné domy a donášku potravín domov.

Máme dve distribučné centrá – v Beckove a v Prešove a 18 čerpacích staníc. Popri množstve formátov našich obchodov prevádzkujeme na Slovensku aj služby Tesco Mobile, optiky a lekárne.

So svojimi 10 000 zamestnancami sme tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte prevádzku o ktorú by ste mali záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov - ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Tesco Stores SR, a.s.
Drevená 762/2
924 01 Galanta
ID: 2757965   Dátum zverejnenia: 9.10.2016