Predavač/ka s inkasom - čerstvé potraviny

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: hypermarket TESCO Lučenec
  • Termín nástupu: Január 2016
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom, vytvárať pre zákazníka príjemnú atmosféru pre nákup a starať sa o to, aby sa k nám vrátil, obsluhovať zákazníkov na pulte, pracovať na pokladni a doplňovať tovar.
• Dopĺňanie a vystavovanie tovar podľa platných plánogramov a zaisťovanie jeho dostupnosti.
• Zaisťovanie správneho označenie tovaru.
• Kontrola záručnej doby.
• Práca na pokladni.

Iné výhody

• Príspevok na stravovanie
• Zľava na nákupy v našich obchodoch
• 1 x mesačne možnosť bezplatne využiť službu Tesco Potraviny domov
• Každoročná finančná odmena za vernosť (už od jedného roka v pracovnom pomere)
• Finančná odmena pri pracovnom výročí
• Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, úmrtie v rodine, sťahovanie, darovanie krvi atď.)
• Clubcard kreditná karta Premium bez poplatku
• Príspevok na dopravu
• 2x do roka zľava na oblečenie F&F
• 2x do roka kupónová knižka so zľavami v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zvýhodnený paušál Tesco mobile
• Zľavy v obchodoch v nájomných zónach Tesco
• Zľavy u našich partnerov
• Mnoho ďalších výhod

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Požadovaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské bez maturity /s maturitou (pozícia vhodná aj pre absolventa)
- záujem pracovať v hektickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť

Tesco Stores SR a.s. je s 10-tisíc zamestnancami a takmer 159 obchodnými jednotkami, rôznych formátov, druhým najväčším zamestnávateľov v Slovenskej republike.

Podieľať sa na raste jedného z najväčších obchodných reťazcov v krajine nie je vôbec jednoduché, oblasť maloobchodu je veľmi rôznorodá a dynamická. Pre efektívne fungovanie a ďalší rast spoločnosti je nevyhnutné mať vo vedúcich pozíciách naozaj kvalitných ľudí. Obchody musia byť riadené tými najlepšími!

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii, kde je v súčasnosti líder na trhu maloobchodného predaja.

Vďaka vysokému štandardu, ktorý poskytuje svojim klientom a nízkym cenám dosiahla prvé miesto na slovenskom trhu v oblasti retailu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)

Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu, do predmetu správy prosím uveďte :
Predavač/ka s inkasom - čerstvé potraviny-pulty, ovo/zel, pekareň.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

TESCO STORES SR,a.s.
L. Podjavorinskej 5364
984 01 Lučenec
ID: 1774532   Dátum zverejnenia: 5.1.2016