Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

TESCO STORES SR, a. s. je 2. najväčším súkromným zamestnávateľom. K svojim zamestnancom sa snaží pristupovať tak, aby si získal ich dlhodobú lojalitu a má ambíciu stať sa vyhľadávaným zamestnávateľom.
Pracovné príležitosti:

Management trainee - maloobchod

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): Zodpovedajúca mzda a atraktívne zamestnanecké výhody
  • Termín nástupu: 1.9.2012
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Cieľom trainee programu je pripraviť novú generáciu vedenia našej spoločnosti. Na začiatku programu sa zoznámite s každodenným chodom obchodných jednotiek a vyskúšate si rôzne náplne práce. Keďže budete v krátkom časovom horizonte riadiť a viesť vlastný tím ľudí, je dôležité zoznámiť sa s náplňou práce každého zamestnanca na prevádzke. Po krátkom zaučení prevezmete zodpovednosť vedúceho úseku, napríklad vedúceho úseku ovocia a zeleniny. V druhej polovici programu budete postupne získavať kompetencie manažéra. Po ročnom pôsobení v trainee programe prevezmete pozíciu manažéra oddelenia. Cieľom je pozícia riaditeľa obchodnej jednotky, vyšším ambíciám sa strop nekladie:)

Hľadáme budúcich riaditeľov našich obchodných jednotiek v celej Slovenskej republike.
Iné výhody
• Ročný management trainee program – plnohodnotné zamestnanie (HPP), vďaka ktorému získate komplexný prehľad v oblasti maloobchodu
• Kariérna podpora sponzorom z radov managementu spoločnosti
• Poznanie všetkých častí spoločnosti (distribučné centrum, centrálna kancelária, maloobchod)
• Vzdelávacie aktivity (školenia napr. Prezentačné zručnosti, Riadenie stresu či Time management, Koučovanie)
• Začlenenie do našej absolventskej komunity - spoločné formálne i neformálne aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
ekonomické, humanitné, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
• Ukončené VŠ štúdium 2. stupňa prezenčného charakteru maximálne pred dvoma rokmi
• Znalosť anglického jazyka na min. stredne pokročilej úrovni
• Chuť cestovať a sťahovať sa za prácou v rámci SR
• Zameranie na zákazníka a záujem o oblasť maloobchodu
• Silné komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, zdravé sebavedomie
• Proaktívny prístup a ambície viesť vlastný tím

Pre viac informácií navštívte www.itesco.sk

Tesco Stores SR a.s. je s 10-tisíc zamestnancami a takmer 140 obchodnými jednotkami, rôznych formátov, druhým najväčším zamestnávateľov v Slovenskej republike.

Podieľať sa na raste jedného z najväčších obchodných reťazcov v krajine nie je vôbec jednoduché, oblasť maloobchodu je veľmi rôznorodá a dynamická. Pre efektívne fungovanie a ďalší rast spoločnosti je nevyhnutné mať vo vedúcich pozíciách naozaj kvalitných ľudí. Obchody musia byť riadené tými najlepšími!

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii, kde je v súčasnosti líder na trhu maloobchodného predaja.

Vďaka vysokému štandardu, ktorý poskytuje svojim klientom a nízkym cenám dosiahla prvé miesto na slovenskom trhu v oblasti retailu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Informácie o výberovom konaní
Výberové konanie prebieha v niekoľkých kolách:
• test z AJ
• pohovor
• Assessment Centrum

Zaujali sme Vás? Neváhajte odpovedať, výberové konanie práve prebieha
Adresa spoločnosti
TESCO STORES SR, a.s.,
Cesta na senec 2 Zobraziť na mape
821 04 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Lenka Krajčíková
Tel.: 0911 428 431
E-mail: poslať životopis
ID: 1277736   Dátum zverejnenia: 17.6.2012
Spoločnosť: TESCO STORES SR, a.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

TESCO STORES SR, a.s.