Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

TESCO STORES SR, a. s. je 2. najväčším súkromným zamestnávateľom. K svojim zamestnancom sa snaží pristupovať tak, aby si získal ich dlhodobú lojalitu a má ambíciu stať sa vyhľadávaným zamestnávateľom.
Pracovné príležitosti:

Brigádnik/čka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Expres TESCO Bratislava Kempelenová
  • Ponúkaný plat (brutto): bližšie informácie sa uchádzači dozvedia pri pohovore
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Poskytuje prvotriedne služby zákazníkom, obsluhuje zákazníkov, doplňuje tovar na predajnej ploche, kontroluje jeho kvalitu, chráni ho pred poškodením a znehodnotením, upratuje sklad, je zaučený na prácu na pokladni.

Pozícia je inzerovaná len pre brigádnikov na:
1. Dohodu o pracovnej činnosti - 10 hod./týždenne
2. Dohodu o brigádnickej práci študenta 20 hod./týždenne
Iné výhody
- možnosť dlhodobej brigády
- práca v dynamickom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
- prax v maloobchode výhodou
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť,samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- trestná bezúhonnosť

Tesco Stores SR a.s. je s 10-tisíc zamestnancami a takmer 140 obchodnými jednotkami, rôznych formátov, druhým najväčším zamestnávateľov v Slovenskej republike.

Podieľať sa na raste jedného z najväčších obchodných reťazcov v krajine nie je vôbec jednoduché, oblasť maloobchodu je veľmi rôznorodá a dynamická. Pre efektívne fungovanie a ďalší rast spoločnosti je nevyhnutné mať vo vedúcich pozíciách naozaj kvalitných ľudí. Obchody musia byť riadené tými najlepšími!

Spoločnosť TESCO je celosvetová sieť obchodných domov a hypermarketov. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii, kde je v súčasnosti líder na trhu maloobchodného predaja.

Vďaka vysokému štandardu, ktorý poskytuje svojim klientom a nízkym cenám dosiahla prvé miesto na slovenskom trhu v oblasti retailu.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi (napr. supermarkety, maloobchod)
Žiadosti spolu so štrukturovaným životopisom /v staršej verzii wordu 2003/ posielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu,
do predmetu správy prosím uveďte: Brigáda

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 428/2002 Z.z o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov - ďakujeme za pochopenie.
Adresa spoločnosti
TESCO STORES SR, a.s.,
Cesta na senec 2 Zobraziť na mape
821 04 Bratislava
Kontakt
Kontaktná osoba: Lenka Krajčíková
Tel.: 0911 428 431
E-mail: poslať životopis
ID: 1272773   Dátum zverejnenia: 9.6.2012
Lokalita: Bratislava
Pozícia: Predavač
Spoločnosť: TESCO STORES SR, a.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

TESCO STORES SR, a.s.