Facility manažér / Správca budov

Miesto práce
Office Box, Mokráň záhon, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexne po technickej stránke zabezpečuje plynulý chod predajní/ objektov/ prevádzok, navrhuje riešenia pre technickú realizáciu vo zverených oblastiach zodpovednosti s cieľom poskytnutia reálne potrebnej kvality za optimálnych podmienok
  • Starostlivosť o zverené predajne/ objekty/ prevádzky, garantuje, že technológie a stavebné prvky objektov sú optimálne funkčné a v súlade s oprávnenými potrebami ich užívateľov
  • Analyzuje situáciu na jednotlivých predajniach a navrhuje technické aj procesné zlepšenia
  • Súčinnosť v oblasti PO a BOZP, vykonávanie kontrolnej činnosti požiarnym technikom
  • Spolupracuje s obchodnými jednotkami na odstraňovaní nedostatkov zistených kontrolnými orgánmi v zmysle uložených opatrení

možnosť osobnostného rastu
práca v stabilnej spoločnosti
dynamický kolektív
zľava na nákup v celej sieti
služobný automobil
služobný počítač
služobný mobilný telefón

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopos spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku a zoznam predchádzajúcich zamestnávateľov. Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa budov, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
samostatnosť a flexibilita
orientácia na cieľ a výsledok
proaktivita
time management, dobré zvládanie stresových situácií
aktívny vodič
VP sk. C výhodou, nie podmienkou

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421915995771
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2981167  Dátum zverejnenia: 25.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€