Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Shelfplanner - spaceman

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivánska cesta 12, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Navrhuje, tvorí a aktualizuje plánogrami (shelfplans).
- Tvorí a aktualizuje plánogrami podľa všeobecných pravidiel , ale aj pre vybranú kategóriu špecifických pravidiel.
- Pripravuje, vyhodnocuje a odsúhlasuje plánogramy s nadriadeným a Category Managerom
- Pripravuje a spravuje sortimentné databázy. (vizuály, rozmery)
- Pripravuje a analyzuje vybrané kategórie v nadväznosti na optimalizáciu priestoru, zásob, sortimentu atď.
- Pripravuje analýzu a trendy vybraných kategorií na základe trhových dát.
- Spolupracuje na Category management projektoch vybranej kategórie.
- Koordinuje proces komunikácie a distribúcie plánogramov na predajne.
- Poskytuje podporu pri otvorení/ resp. remodelingu predajne zostavením plánogramu pre novootvorenú/ remodelingovú predajňu podľa zadefinovaného layoutu
- Dodržiava časový plán s cieľom zabezpečiť kvalitnú koordináciu a organizáciu práce
- Spolupracuje s tímom na schvaľovaní floorplanu predajní v súlade s formátovou stratégiou resp. konceptom
- Spolupracuje s komerčným, technickým a operačným oddelením pri definovaní technických prvkov

Iné výhody

práca v stabilnej spoločnosti, možnosť osobného rastu
zľavy na nákup
pracovný pomer je na dobu určitú, počas zástupu dlhodobej PN

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Flexibilita
tímová spolupráca
orientácia na zákazníka
presnosť a samostatnosť
prax v oblasti obchodu výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Pracovný pomer je na dobu určitú, počas zástupu dlhodobej PN.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: 02/59307370
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819818   Dátum zverejnenia: 21.11.2016