Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Sme jedna z najväčších slovenských obchodných spoločností . Podporovať podnikateľského ducha je pre nás samozrejmosťou.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Mäsiar - predavač

TERNO real estate s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba mäsových polotovarov podľa interných receptúr
- dodržiavanie hygienických predpisov
- starostlivosť o tovar a zverené technické zariadenia
- udržiavanie čistoty pracovného prostredia
- obsluha zákazníkov poskytovanie informácií o tovare

- výhodné platové podmienky
- pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
- mladý dynamický tím spolupracovníkov
- možnosti vzdelávania a odborného rastu
- zľavy na nákup v sieti predajní Terno

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor pozvať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

masiar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať a učiť sa
- ochota pracovať na zmeny
- prozákaznícka orientácia
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
- podmienkou je prax v odbore, alebo ukončené vzdelanie v odbore mäsiar a jemu podobné

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 2749748   Dátum zverejnenia: 6.6.2017