Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Vedúci(a) výrobne lahôdok Jarovce

TERNO real estate s.r.o.

  • Miesto práce: Ovocná 10, 841 01 Jarovce, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje a kontroluje výrobu produktov , manipuláciu s tovarom podľa platných hygienických predpisov a smerníc
- zabezpečuje a kontroluje kritické body pri spracovaní a výrobe lahôdok podľa platných smerníc HACCP
- zabezpečuje a vytvára podmienky na odbornú zastupiteľnosť personálu pracujúceho na všetkých pozíciách
- zodpovedá za presné dodržiavanie výrobných receptúr a noriem
- zodpovedá za triedenie likvidáciu odpadu, druhotných surovín z výrobných a skladových priestorov podľa platných hygienických predpisov
- zabezpečuje a komunikuje s nadriadeným správny výber tovaru a dodávateľov s ohľadom na kvalitu a hospodárnosť prevádzky
- sleduje trendy v odbore
- kontroluje dodržiavanie hygieny, BOZP a PO na pracovisku
- preberá zodpovednosť za adekvátne zaškolenie nových zamestnancov
- vytvára príležitosti pre rast a rozvoj zamestnancov (odborný, osobnostný)
- spolupracuje na prijímaní opatrení k efektívnej ochrane majetku pred krádežami a poškodením
- podporuje zavádzanie procesov, kontroluje a monitoruje procesy a prijíma opatrenia na odstraňovanie nedostatkov

Iné výhody

- zaškolenie vo funkcii pod odborným vedením do 30.12. 2016 je súčasťou prípravy na prevzatie pracovnej pozície
- možnosť kariérneho rastu
- zľavové nákupné poukážky
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potraviny

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Počet rokov praxe

3

- znalosť výrobných technológií a procesov
- riadiace schopnosti
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup k práci

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte záujem pracovať.

Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 50020188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Bratská 3
851 01 Bratislava
ID: 2746782   Dátum zverejnenia: 4.11.2016