Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Výhodou veľkej maloobchodnej spoločnosti je široká škála možností uplatnenia ako aj kariérneho rastu. Základným kameňom našej politiky je rešpekt k jednotlivcovi.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Asistent nákupu

TERNO real estate s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ivánska cesta 12, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečiť administratívnu podporu nákupcu, nákupného odd.:
- spravovať databázu dodávateľov a sortimentu
- párovať a riešiť cenové rozdiely faktúr
- pripravovať, evidovať a archivovať obchodné zmluvy a dohody
- pripravovať podklady pre finančné oddelenie
- organizovať výberové komisie dodávateľov
- zabezpečovať korektúru letákov

Iné výhody

práca v mladom kolektíve, možnosť osobného rastu
zľavy na nákup

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Flexibilita
tímová spolupráca
orientácia na zákazníka
presnosť
prax v oblasti obchodu výhodou

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 2734976   Dátum zverejnenia: 23.9.2016