Terno
Naša spoločnosť prevádzkuje sieť predajní potravín Moja Samoška,Terno, Terno Center, Hypernova na Slovensku.
Sme jedna z najväčších slovenských obchodných spoločností . Podporovať podnikateľského ducha je pre nás samozrejmosťou.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Zástupca vedúceho predajne (Svätý Jur, Ivánka pri Dunaji, Malinovo)

TERNO real estate s.r.o.

Dukelská 9 (Svätý Jur), Štefánikova 1 (Ivánka pri Dunaji), Petöfiho 1, Hviezdna (Malinovo), Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za riadenie a chod maloobchodnej prevádzky
* výber, zaškoľovanie a vedenie tímu pracovníkov prevádzky
* zodpovednosť za zvyšovanie obratu a zachovávanie vysokých štandardov starostlivosti o zákazníka
* monitoring konkurencie, participácia na cenových a promočných aktivitách
* riešenie operatívnych problémov na prevádzke
* prax v obchode s potravinami je nevyhnutná

* pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
* mladý dynamický tím spolupracovníkov
* možnosti vzdelávania a odborného rastu
* zaujímavé finančné podmienky + ďalšie benefity

Hľadáme šikovných, dynamických ľudí s chuťou pracovať v maloobchodnej spoločnosti s víziou ďalšieho rozvoja - ako spoločnosti, tak aj samotných zamestnancov.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám čo najskôr poslať svoj CV.
Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému CV pripojiť aj nasledovný súhlas:
V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 50 020 188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* minimálne ročná prax v maloobchode s potravinami je nevyhnutná
* skúsenosti s vedením a motivovaním tímu ľudí sú výhodou
* výborné organizačné zručnosti
* silná prozákaznícka orientácia
* komunikatívnosť, vysoká flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava
ID: 2705713   Dátum zverejnenia: 31.10.2016